kucuk-araba-avantaj

Küçük Araç Kiralamanın Avantajları

Araç kiralarken kullanıcılar bir çok şeyi gözden geçirirler. Fiyat, model , km başına tüketilen yakıt miktarı . Tabiki model belirlerken aynı zamanda kirayalacak kişinin ihtiyaçları da göz önünde bulundurulur.

Büyük araçlar uzun yola çıkacak aileler ve bagajları için oldukça kullanışlı olsa da küçük araç kiralamanın faydalı olduğu zamanlar da vardır.

Küçük Araç Kiralamananın Avantajları

  1. Küçük araç kiralamanın en önemli avantajı başlıca fiyattır. Küçük araçların kiralama fiyatları büyük araçlara oranla daha ucuzdur. Uzun ve yorucu bir yolculuk yapmayacaksanız küçük araç kiralamak sizin için konforunuzu kaybetmeden hesaplı olacaktır
  2. Küçük aracın kullanımı büyük araçlardan daha kolay olacaktır. Kullanım kolaylığındaki ve park etme kolaylıkları eğer usta bir sürücü değilseniz işinizi oldukça kolaylaştıracak etkenlerden birtanesidir.
  3. Küçük araçlar daha düşük yakıt tüketimi yaparlar. Kiralamanın fiyatının yanı sıra bir tasarruf da yakıt tüketiminden yaparsınız.
  4. Bir diğer avantaj da doğa için olacaktır. Küçük araçlar sürüş esnasında havayı büyük araçlardan daha az kirletirler.

Küçük Araç Kiralamanın Dezavantajları

  1. Küçük araçlar büyük araçlara göre daha az konforlu olacaktır , özellikle ailenizle uzun yolculuklar yapmayı planlıyorsanız küçük kiralayacağınız araç size beklediğiniz komforu yaşatmayabilir.
  2. Küçük araç sürüşlerinizde, özellikle açık yollarda rüzgar etkisini gösterir, ve aracınızı sarsabilir. Yol tutuşu hafif olduğu için daha zayıf olabilecek küçük araçlar , büyük araçlardan da etkilenebilirler.

Özel olarak tasarrufunuz önemliyse, ve uzun bir yolculuk yapmayacaksanız , küçük araç kiralamak tam size göredir. Düşük kiralama maliyeti ve benzin tasarrufunuz cebinize yansıyacaktır.

Filo Kiralama hizmeti veren firmamızla iletişime geçmek için lütfen linki tıklayınız.

[ratings]

 

0 cevaplar

Cevapla

Herhangi bir sorunuz varsa paylaşabilirsiniz
Yorumlarınızı bekliyoruz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir