Kısa Süreli Araç Kiralama

İstanbul Filo Kiralama firmalarından olan TMZ Filo Kiralama olarak , müşterilerimize kısa süreli de araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Kısa süreli araç kiralama hizmeti dediğimizde , süre 1 aydan az süreyi kapsamaktadır. İstediğiniz araçları kısa süreli olarak kiralayabilir, ucuz araç kiralama fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Araçlarınızı 1-3 günlük , 3 gün – 1 hafta , ve daha fazla süre şeklinde kiralayabilir , şehir turu , kısa tatiller gerçekleştirebilirsiniz. Lüks araçları özel günlerinizde kiralayabilirsiniz.

Ucuz Fiyat Garantisi

Kısa süreli araç kiralama fiyatlarımızda ucuz fiyat garantisi veriyoruz. Uzun yıllardır hizmet veren araç kiralama firması olarak , fiyatlarımız pazar ortalamasının altındadır.

Lüks ve Prestij Sınıfı Araçlar

Kısa süreli araç kiralamalarda istediğiniz sınıftan aracımızı kiralayabilirsiniz. İster lüks , ister prestij, ister ekonomik sınıfı araçları kiralayın , memnun kalacaksınız.

Araç Teslim Kolaylıkları

Müşterilerimize araçlarını teslim ederken ve teslim alırken farklı kolaylıklar yapabiliyoruz. Yerinde teslim gerçekleştiriyor , bu konuda müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Kampanyalardan faydalanın !

Mail listemize üye olun ve kısa süreli araç kiralama kampanyalarımızdan yararlanın. Sürekli müşterimiz olmanız dahilinde sağlayacağınız çeşitli fiyat avantajlarını kaçırmayın !

TMZ Kısa Süreli Araç Kiralama Avantajları

 • Son Model Kiralık Araçlar

  En eski araçlarımız 2014 modeldir. 2014 ve 2015 model kiralık araçlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 • Ucuz Araç Kiralama

  Son model araçlarımızı uygun fiyatlar ile kiralamaktayız. Uygun fiyatlarımızın yanında sürekli müşterilerimize fırsatlar , dönemsel kampanyalar düzenlemekteyiz.

 • Ekstra Masraf Yok

  Araç Kiralama fiyatlarımız haricinde , vergi , sigorta gibi ekstra masraflar bulunmamaktadır. Tüm araçlarımızın vergileri , trafik sigortaları ve kasko maliyetleri tarafımıza aittir.

 • 24 Saat Yol Yardım

  Araçlarımızın tamamı periyodik şekilde bakıma girmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı yolda kalmanız halinde 7/24 Yol Bakım servisimiz yanınızda olacak , gerektiği takdirde yedek araç temin edilecektir.

 • Hızlı Araç Kiralama

  Hızlı bir şekilde Kiralık Araçlar sayfasından aracınızı beğenebilir , iletişim sayfasından bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Hızlı Kiralama için mobil numaramız ; 0507 047 46 64 .