TMZ Filo Kiralama Hizmetleri

TMZ İstanbul’un önde gelen filo kiralama – araç kiralama firmalarındandır ve bu sektörde çok uzun yıllardır hizmet vermektedir. Geniş araç filosu ve deneyimli müşteri temsilcileri ile sektördeki yerini iyice sağlamlaştıran TMZ, iyi hizmet anlayışını kendine her zaman misyon olarak belirlemiştir.

Uzun dönem araç kiralamaları ve filo kiralama şirketleri arasında saygın yerini koruyan TMZ hakkında yeterli bilgi alabilmek için sizleri ofisimizde bekleriz
Avrupa yakasının en seçkin araç kiralama firmalarından TMZ; şirketlere araç kiralama, filo kiralama, uzun dönem araç kiralama, VIP araç kiralama gibi konularda uzmanlaşmıştır. Ayrıca,Havalimanına ücretsiz araç teslimi ve tekrar otomobil alımı yapılabilmektedir. Rent a car müşterimiz havaalanında 7gün / 24 saat karşılanmakta ve kiraladığı araç teslim edilmektedir.
TMZ kiralık araç hizmetleri bünyesinde yer alan her araç her yıl yenilenmekte ve bu araçların bakımları yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. Müşterilerimizin konforu ve güvenliği bizim için çok önemlidir ve bu yüzden araçlarımızda son teknolojiler kullanılmaktadır.
TMZ’yi rent a car konusunda sektörde öne çıkaran bir diğer önemli konu ise uygun fiyat politikasıdır. Son model araçları, piyasada ki en uygun fiyatlarla kiralayabilir aldığınız hizmetin keyfini fazlasıyla yaşayabilirsiniz.
Vakit kaybetmeden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir, size özel sunacağımız fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

TMZ Filo Kiralama
İletişim Bilgilerimiz:
Bahçelievler Mahallesi Ömür Sokak No 10/1
Bahçelievler / İstanbul
Telefon: 0212 505 03 06
Mobil : 0507 047 46 64 – 0532 356 8132

Görüş ve Sorularınızı bize yollayabilirsiniz !