Yazılar

Bireysel Uzun Dönem Araç Kiralama

Günümüzde bir çok birey çeşitli sebeplerden dolayı uzun dönem araç kiralama üzerinde durmaktadır. Artık insanlar bile araç kiralamanın mı yoksa satın almanın mı karlı olduğunu düşünmeye başlamışlardır. Günümüzde araç satın alırken sadece satın alma tutarının yanında yakıt , bakım , sigorta , vergi gibi bir çok maliyetler de beraberinde gelmektedir. Kurumsal firmalar bazında uzun yıllardan beri uzun dönem araç kiralama konusu gündemdedir. Bir çok firma halihazırda araçlarını satın almak yerine , filo kiralama şeklinde araç kiralama şirketlerinden kiralamaktadırlar. Firmalar uzun dönem araç kiralama fiyatlarının , günlük araç kiralama fiyatlarına oranla daha düşük olmasının yanı sıra, bir çok aracı beraber kiralayarak ciddi bir tasarruf , ve finansal avantaj kazanmaktadırlar. Bizler de ,TMZ Filo Kiralama  olarak bu yazımızda bireysel uzun dönem araç kiralama konusunda detaylıca bir çalışma yapmak istedik.

Uzun dönem kiralayabileceğiniz araçları linki tıklayarak görebilir, bizler ile iletişime geçebilirsiniz.  Bireysel Uzun Dönem Araç Kiralama Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Uzun Dönem Araç Kiralama Nedir ?

Uzun Süreli Araç Kiralama

Uzun Süreli Araç Kiralama

Bir ay ve üzerindeki zaman dilimlerinde araç kiralamaya, uzun dönem araç kiralama denir. Bireysel uzun dönem araç kiralama veya firmalar için operasyonel araç kiralama olarak da kullanılan bir tabirdir. Firmalar bazında satın almanın yerini tutan uzun dönem araç kiralama , genellikle şirketler tarafından filo şeklinde yapılır. Şirketler araç kiralama firmalarından ellerinde bulundurdukları araç filolarını ihtiyaçları oranında kiralarlar. Gelin birlikte bireysel uzun dönem araç kiralamayı inceleyelim.

Bireysel Uzun Dönem Araç Kiralama

Günümüzde , özellikle ülkemizde, giderek arabalar aileler ve bireyler için lüks olmaya başlamıştır. Yüksek yakıt maliyetleri, sigorta ücretleri , bakım masrafları derken aracın satın alınması bir yana, sürekli maliyetler de bütçeleri sarsmaya başlamıştır. Eğer bir araç satın aldıysanız , aşağıdaki kalemler sizlerin sürekli maliyetleriniz olacaktır.

 1. Yakıt Maliyeti
 2. Kasko Maliyeti
 3. Trafik Sigortası Maliyeti
 4. Bakım Maliyeti
 5. Tekerlek Değişiklik Maliyeti

Aracınız yoksa , bir de bunun üzerine araç satın alma tutarını eklerseniz , bireyler için de araç satın alma çok maliyetli ve zahmetli hale gelmektedir.

Peki Bireysel Uzun Dönem Araç Kiralama sizlere nasıl fırsatlar sunabilir ?

Uzun Donem Araç Kiralama Fırsatları

Uzun Donem Araç Kiralama Fırsatları

Bireysel uzun dönem araç kiralama ile birlikte bireyler bazı maliyet avantajlarına sahip olurlar. Bunlardan bazıları şu şekildedir ;

 • Aracınızı satın alma maliyetiniz olmaz. Bu tutarı tamamen devre dışı bırakabilirsiniz.
 • Kasko maliyetiniz olmaz. Sizlerin yerine araç kiralama firması kasko ücretlerini ve sorumluluğunu üzerine alır.
 • Trafik sigortası maliyetiniz olmaz. Aynı şekilde yine araç kiralama firması tarafından bu maliyetler ödenir.
 • Bakım maliyetiniz olmaz. Aracınızın bakım gerensinimi olduğunda , bakım işlemleri araç kiralama firması tarafından organize edilecek , bu süreç içerisinde arabasız kalmayacak, sizlere araç tahsis edilecektir.
 • Tekerlek değişim maliyetiniz olmaz. Sezon değişimlerinde , araçlarınızın tekerlerini değiştirmek hem yakıt tasarrufu hem de güvenli sürüş açısından gerekli bir konudur. Uzun dönem araç kiralamalarda tekerlekleriniz araç kiralama firması tarafından sezon başlangıçlarında değiştirilir.
 • Şanssız bir kaza , veya arıza durumunda , araç kiralama firması sizlere yine yeni bir araç tahsis edecek, bu süre içerisinde arıza veya hasarın düzeltilmesi ile siz değil araç kiralama firması uğraşacaktır.

Özetle bireysel uzun dönem araç kiralama gerçekleştirirseniz , kafanız rahat bir şekilde “0 km” aracınızı kullanabilirsiniz. Sigortaları ile uğraşmaşsınız, bakımı ile uğraşmazsınız , tüm sorumluluğu araç kiralama firmasına verirsiniz.

Bireysel Uzun Dönem Araç Kiralama Karlı mıdır ?

Bu soruya net bir şekilde cevap vermek hem doğru hem de etik olmaz. Eğer böyle bir karar alma arifesinde iseniz , bir çok değişkeni hesaba katmanız gerekir. Tüm değişkenleri denklemin iki tarafında topladıktan sonra karar vermeniz daha doğru olacaktır. Peki nedir bu değişkenler ?

 1. Satın alacak veya kiralayacağınız aracın modeli
  Bir çok maliyeti de beraberinde etkileyecek bu değişken kararınızda önemli bir yer tutmaktadır. Satın alacağınız aracın vergi tutarı , bakım maliyetleri , sigorta fiyatlarını uzun dönem araç kiralama fiyatları ile karşılaştırıp değerlendirmelisiniz.
 2. Satın Alacağınız Aracın 2. El Değer Kaybı ve Kaza Anındaki Kaybınız
  “0” km bir araç satın aldığınız ve daha 1 yıl geçmeden değeri 10.000 TL kaybetti . Araba piyasası çok nankör bir piyasadır. İnsanların yatırımlarını arabalara yapması, arabaların değer kazanmak bir yana kaybetmesinden ötürü yanlıştır. Araç satın aldığınız zaman sizi en çok ilgilendirecek konu aracınızın olası değer kaybıdır. Bunun yanında eğer kaza da yaparsanız , aracınız bir miktar daha değer kaybedecek size eksi olarak yansıyacaktır. Uzun dönem araç kiralama şeklinde satın almak yerine kiralarsanız , bu değer kaybını yaşamazsınız çünkü yatırım yapmazsınız. Araba sizin değildir, sadece kiralıyorsunuzdur.
 3. Aracınızı Kiralayacağınız Süre
  6 aylık araç kiralama ile 1 sene veya 2-3 sene fiyatları birbirlerinden aylık bazda farklıdır. Ne kadar uzun araç kiralama yaparsanız , kiralama fiyatları o kadar düşecektir. Bu da sizlerin karar vermenizde odaklanmanız gereken değişkenlerden bir tanesidir.
 4. Araç Satın Alma Yerine Kiraladığınızda Kazanacağınız Finansal Kaynak
  Araç satın aldığınızda ciddi bir kaynağınızı satın alırken harcarsınız. Üstüne üstlük bazı kişiler kredi alırlar , ve kredi tutarları ile araç satın alıp , bir de kredi faizi öderler. Bu bireyler üzerinde ciddi bir finansal yük yaratır. Ciddi miktarda parayı kaybetmiş olursunuz. Kredi kullanmadan araç satın aldığınızı farz edersek , o paranın size finansal kaynak olarak getiri faizini de gözden çıkarmanız gerekmektedir. Satın aldığınız araç hem değer kaybedecek , hem de tüm paranızın getiri faizlerinden vazgeçeceksinizdir. Bunun yanı sıra uzun dönem araç kiralama gerçekleştirirseniz , faturalarınızı aylık olarak ödeyecek finans kaynağınızı koruma altına alacaksınızdır.
 5. Farklı Firmaların Fiyatları ve Sunduğu Hizmetler
  Her bir firma farklı imkan ve fiyatlara sahip olabilir. Bu konuda da ciddi araştırma yapmanız gerekecektir. Kiralayacağınız araçlar “0” km ise , farklı firmalardan aynı şartlarda , aynı arabalar için ücret talep edin. Hizmetlerini kontrol ediniz.

Tüm bu değişkenleri kendi özel durumunuz içerisinde detaylı bir şekilde değerlendirerek uzun dönem araç kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kiralarken hem karlı çıkabilir , hem de bir çok sorumluluğu üzerinizden atmanızın huzurunu yaşarsınız.

[ratings]

Bahçelievler Rent a Car in Istanbul

If you come to Istanbul as a tourist or if you are long time foreigner in the city , you can easily rent a car one of our rental cars . TMZ Rental Cars , is a Bahçelievler rent a car is located in Bahçelievler , Bakırköy , which is very close to Ataturk International Airport. We can plan your arrival and bring the car to the airport and give it to you right there.

As a customer, you can rent a car for few days and also for long time period which will be much cheaper if you compare to daily prices. Istanbul is a big city and there is lots of things to see in each corner of the city. You can enjoy driving with the cars you rented in low prices. You will benefit much when you rent a car in Istanbul.

TMZ Rental Cars provides 2015 model cars with low prices to its customers. You can tell us in detail by contacting, your needs and we can arrange immediately. We can pick you up from the airport and also take the car back in the airport as well. In order to provide you best car rental service, we are, TMZ, checking maintenance of the cars periodically , and renew them each year. You will be totally satisfied , which we can guarantee.

Contact Details

Phone: 0212 505 03 06
Mobil : 0507 047 46 64 – 0532 356 8132
Fax: 0212 505 03 06

E-Mail: info@kiralikotovar.com
Web: http://kiralikotovar.com

Below you can see where TMZ Rental Cars is located  , please do not hesitate to contact us.

[ratings]

Rent a Car Tercihiniz Neden TMZ Kiralık Araç Hizmetleri Olmalıdır?

Özellikle son yıllarda rent a car firmalarına olan talep oldukça arttı ve çok büyük araç kiralama şirketleri ülkemizde faaliyet gösterir hale geldi. Rekabetin artmasıyla da güçsüz oto kiralama firmaları sektörden ne yazık ki silinmeye başladı.

Rent a Car Firmaları

Peki dünyaca ünlü araç kiralama firmaları varken, neden lokal firmalar ile çalışmak isteyesiniz ki? Bu durum size ne kazandıracak? Anlatalım..

Dünyaca ünlü rent a car firmalarının ellerinde bulundurduğu tek güç güvendir. Yani size çok popüler bir araç kiralama firmasına gittiğiniz de, o şirket tarafından dolandırılma ihtimaliniz neredeyse yoktur. Yani beklediğiniz hizmeti alamayabilirsiniz veya müşteri temsilcisi sizinle pek de ilgilenemeyebilir ama kandırılmazsınız.

Yukarıda yazdıklarımdan başka global rent a car firmalarından daha farklı bir hizmet almanız pek de mümkün değildir. Peki dünyaca olmasa da ülkemizin popüler rent a car firmaları ile çalışarak neler kazanabilirsiniz?

TMZ Filo Kiralama – Bahçelievler Rent a Car

TMZ Filo Kiralama olarak biz, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleriz. Yani müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemlidir.

Bu memnuniyeti yakalayabilmek için sektördeki rent a car firmalarından çok daha farklı bir strateji benimsedik. Yani ya kaliteli hizmet ya da fiyat avantajı seçeneklerinden birini seçmek TMZ Filo Kiralamanın misyonu arasında kesinlikle yer almamaktadır. Yani müşterilerimiz kaliteli hizmet, kaliteli kiralık araçlar ve uygun fiyatları bir arada bulmaktadırlar. Müşterilerimiz ile yıllarca süren anlaşmalarımızı bu misyonumuz sayesinde kazanmaktayız.

Global bir rent a car firması ile çalışmak yerine Bahçelievler Rent a Car firması olan TMZ Filo Kiralama ile çalışmak size unutulmaz bir deneyim sunacaktır. Dünyaca ünlü bir oto kiralama firmasının verdiği güveni, fiyat avantajı ile müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

TMZ Filo Kiralama Ne Gibi Hizmetler Vermektedir ?

TMZ Filo Kiralama olarak müşteri portföyümüzün önemli bir kısmını filo kiralama hizmetleri oluşturmaktadır. Kurumsal firmalar ile yaptığımız anlaşmalar ile filo kiralama konusunda bulunduğumuz bölgede lider konuma yükseldik.

Filo kiralama hizmetlerimizin yanı sıra uzun dönem araç kiralama portföyümüz de oldukça geniştir. Özellikle tatil dönemlerinin yaklaşması ile haftalık araç kiralama hizmetlerimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Siz de TMZ Kiralık Araç Hizmetleri ayıracalığı ile kaliteli hizmet ve uygun fiyat arayışındaysanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

[ratings]

İstanbul’dan Araç Kiralama ve İzmir’e Bir Haftalık Tatil

Yaz ayları geliyor , tatil planları şimdiden yapılmaya başlandı. Firmaların reklamları televizyonlarda dönüyor, herkes kendisi ve ailesine uygun bir biçimde fırsatları yakalamaya çalışıyor. Bizim önereceğimiz tatil şekli ise rent a car firmalarından kiraladığınız aracınız ile sizlerin, arkadaşlarınızın ve ailenizin doyasıya eğlenerek , gezerek , maliyetsiz bir tatil yapması üzerine olacaktır.

Günümüzde bir çok insan artık herşey dahil (all inclusive) paketler yerine , farklı yerleri keşfetmeyi, gezip doyasıya eğlenmeyi seçiyorlar. Artık aile ve arkadaş çevresiyle birlikte keşfetmek de insanlara oldukça cazip geliyor. Bu yazımızda sizlere araç kiralayarak İzmir’e yapabileceğiniz yolculuktan ,maliyet avantajlarınızdan ve tatilinizden bahsedicez.

Uzun yolculuklarda yanınızda olması gerekenler ile ilgili sayfaya gitmek için linki tıklayınız.

İstanbul’dan İzmir’e nasıl gidilir ?

İstanbul İzmir arası takribi 570 km dir. İstanbul-İzmit-Gölcük-Yalova-Bursa yolu-Balıkesir Yolu-Manisa-İzmir istikameti arabayla en kısa ve düşük maliyetli güzergahtır. Takribi 570 kilometre olan güzergahı 6 saat 50 dakikada tamamlayabilirsiniz.

Araç Kiralayarak Yol Maliyetiniz Ne kadar Olacaktır ?

Kiralamak istediğiniz aracın farklılıklarına göre (motor-yakıt türü vs) değişecek maliyetiniz , ortalama bir hesap yaparsak,gidiş esnasında yakacağınız benzin litre olarak 45-50 litre olacaktır. Litre başına 4.50 TL gibi ortalama bir hesap dersek (ki dizel bir araç kiralarsanız bu fiyat 3.90 lara düşecektir) , maliyetiniz 50lt x 4.50 TL = 225 TL olacaktır. Eğer dizel olarak aracınızı kiraladıysanız , 195 TL civarında olacaktır. 4 Kişilik arkadaş grubu veya aile ile tatile gittiğinizi varsayarsak , 225×2 (dönüş yolu) / 4 = 112.5 tl kişi başı olacaktır. Aracınız dizel iste yine bu tutar , 97.5 tl olacaktır. Bunun dışında İzmir ve etrafında yapacağınız ziyaretlere göre yakıt masrafınız artabilir.

Araç Kiralayarak İzmir’e Gitmenizin Avantajları

 • Öncelikle yol maliyetiniz otobüs ücretlerinin bile altına inecek , hem komforunuzu koruyacak , aynı zamanda da ulaşım maliyetinizi düşüreceksiniz.
 • Yol kenarlarında istediğiniz yerlerde durabilir, hatta Bursa Balıkesir gibi şehirlerde ufak bir tur atabilir, yemek yiyebilirsiniz.
 • Bir çok tatilci gittikleri yerlerde lokal ulaşım bedeli öder, otobüs minibüs taksi kullanırlar. Hem komforunuz açısından hem de maliyetleriniz açısında araç kiralayarak gitmeniz size İzmir’de büyük avantaj sağlayacaktır.
 • Kiralık aracınız var ise hiç bir şeyi dert etmeyin. Şehir merkezine 20km uzaktaki oteliniz artık problem değil. Oteldeki menüyü beğenmediyseniz çok kısa sürede merkeze gidebilir, Kordon’da turlayabilirsiniz.
 • İzmir’de ve yakınında görülebilecek bir çok yer var. Ailenizle veya arkadaşlarınızla eğlenceli bir şekilde bütün bu noktalara ulaşımınız kiralık araçla çok mümkün ve kolay olacaktır.
 • Aracınız tam olarak bakımlı şekilde verilecek , yol üstünde yaşadığınız problemlerde yüzde yüz destek alabileceksiniz.

İzmir’de Kiraladığınız Araç ile Rahatlıkla Gezebileceğiniz Yerler

Ayvalık

Ayvalık Fotoğraf

Ayvalık

Ayvalık İzmir arası 156 km dir. Kolaylıkla tam bir gününüzü veya bir gece konaklayarak Ayvalık’ın tadını çıkarabilirsiniz. Taze balık keyfini , deniz kenarında sürebilir bu şirin yerde hoş vakit geçirebilirsiniz.

Şirince

İzmir’in 93 km kuzeyinde bulunan Şirince’nin muhteşem evlerini gezebilir, Şarabınızı yudumlayabilir , ve enfes tatlara kavuşabilirsiniz.

Alaçatı Çeşme

Alaçatı’yı duymayan yoktur herhalde. Taş sokaklar, beyaz evler, rengarenk çiçekler. Sörf’ün merkezi Alaçatı İzmir’e tatile giden herkesin uğraması gereken bir nokta.

Efes Antik Kenti

Efes Antik Kenti Fotoğrafı

Efes Antik Kenti

Şirince’ye gittiğiniz gün aynı şekilde Efes Antik Kentine’e de gidin. Birbirine yakın iki noktalardır. Bırakın Antik kentin tarihi dokusu sizleri başka diyarlara başka zamanlara götürsün.

Bunların dışında İzmir’de tatile gidiyorsanız görmek isteyebileceğiniz yerler;

 • Seyir Tepe
 • Kaplan
 • Sığacık – Seferihisar
 • Urla
 • Mevlana Tepesi

Eğer tatilden beklentiniz gezmek ise , araç kiralamanız kesinlikle tavsiyemizdir. Bir çok yeri özgürce gezer , arkadaşlarınızla ve ailenizle harika bir tatil keyfi yaşarsınız. Tatil yolculukları için özel fiyatlarımızı bizleri arayarak öğrenebiliriniz.

İletişim için tıklayınız.

Konu ile ilgili soru veya yorumlarınızı yorum bölümüne ekleyebilirsiniz.

İyi tatiller

[ratings]

Kiralık Araç : Uzun Yolculuklarda Yanınızda Olması Gerekenler

Araç kiraladınız , ailenizle veya arkadaşlarınızla tatile gidiyorsunuz. Gitmeniz gereken uzun bir yol, görmeniz gereken bir çok yer var. Bu yazıda kiralık aracınızda ve sizlerin yanında olması gerekenlerden bahsedeceğim.

Araç kiralama basit ama dikkat edilmesi gereken bir konudur. Güvenilir şekilde , kafanızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde aracınızı kiralamanız , kiraladığınız aracın bakımı zamanında yapılmış , herhangi bir sorunu olmadığının teyidini araç kiralama firması tarafından almış olmanız gerekir.

Peki fiyat , model üzerinde düşündünüz, bir çok firma ile iletişime geçtiniz ve sizin için doğru olan firma ve modeli bulduğunuzu varsayalım. Peki bu uzun yolculukta kiralık aracınızda ve sizlerin yanında bulunması gerekenler nelerdir ?

 1. Uzun bir yola çıkacaksınız ve muhtemelen her gün farklı yerleri görebilmek için kiralık aracınızı kullanacaksınız. Bilmediğiniz yerlere gidebileceğiniz ihtimalini bulundurarak aracınızda navigasyon cihazının olmasına özen gösterin. Navigasyon cihazı gidiş geliş yol üzerinde ve varış noktanızdaki günlük seyahatlarinizde size oldukça yardımcı olacaktır. Sürüşe başlamadan önce navigasyonun cihazının doğru bir şekilde çalıştığından emin olun.
 2. Aracınızda navigasyonun yanında karayolları haritası olmasına dikkat edin. Şehir dışı seyahatlerde hala günümüzde navigasyona yüzde yüz güvenilemeyebiliyor. Karayolları haritası cihazının şarşı bittiğinde veya cihazınız tam olarak doğru şekilde çalışmadığında size yardımcı olacaktır.
 3. Stepne – beşinci tekerin kiralık aracınızda bulunduğundan emin olun. Araç kiralama firmasına tekerin sağlam olup olmadığını sorun. krikonun ve diğer lastik değiştirmek için kullanacağınız tam olarak kiralık araçta bulunduğundan emin olun.
 4. Kiralık Araç üzerinde ilk yardım çantası bulunduğundan da emin olun. Kullanmanızı hiç bir zaman ummadığımız ilk yardım çantası yaşanılan herhangi bir talihsizlik anında sizler için çok önemli hale gelebilir.
 5. Araç kiralama firma iletişim bilgilerini not edin. En az iki yetkilinin telefon numaları yazılı olarak yanınızda bulunsun. Oto kiralama sözleşmesi ile birlikte iletişim bilgileri yapacağınız uzun yolculukta her zaman yanınızda bulunsun. Herhangi bir sorun anında firma ile iletişime geçebilirsiniz

Tüm bunların yanında ihtiyaçlarınızı planlayın , tatilinizin ve yolculuğunuzun tadını sonuna kadar çıkarın.

Uzun süreli tarafımızdan kiralayabileceğiniz araçları görebilmek için Kiralık Araçlar sayfamıza bakabilirsiniz.

Konu ile ilgili sormak istediğiniz soruları yorum bölümüne yazabilirsiniz.

İyi yolculuklar

[ratings]

Araç Kiralama ve Dikkat Etmeniz Gerekenler

İstanbul ‘da günümüzde bir çok araç kiralama firması var. İster günlük-haftalık kısa süreli veya ister birkaç aylık, uzun süreli olarak araba kiralayın. Dikkat etmeniz gereken şeyler var. Sonuçta kendinizin bineceği veya şirketiniz için kiralayacağınız araç için araç kiralama firmalarıyla iletişime geçiyorsunuz. Size servis sunacak firmayla aranızda güven ortamının oluşabilmesi için, müşteri olarak sizlerin kafasında herhangi bir soru işareti kalmaması gerek.

İşte bu güven ortamının oluşabilmesi , araç kiralama hizmetinizin hesaplı olabilmesi ve aynı zamanda ihtiyacınız olan araca sahip olmanız için yapmanız gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz .

 1. Araç kiralama işlemlerini yasal izni olan firmalardan gerçekleştirmelisiniz. Yasal olarak araç kiralama izni olmayan bir firma araçlarını bir bedel karşılığında kiralayamaz. Kiralama süresinde sorun yaşamak istemiyorsanız kiralayacağınız firmanın yasal olarak izni olduğundan emin olunuz.
 2. Kiralayacağınız araç veya araçların kilometresini kontrol edin ve rakamı not edin.
 3. Herhangi bir sözleşme imzalamadan önce kiralayacağınız araçlar hakkında bilgi alın, aracın yanına gidin ve hem dışarıdan hem de içeriden kontrol edin. Araç üzerinde hasar ,çizik var mı kontrol edin, fotoğrafını çekin ve firmaya bildirin, gerekirse sözleşmeye not düşün. Araçın içini de kontrol ederek, tüm mekanizmaların d,farların ve ışıkların doğru çalıştığından emin olun.
 4. Kiralık aracın veya araçların maksimum 3 yaşında olmasına özen gösterin. Her zaman yeni araçları kiralayın.
 5. Aracın bagajında stepne ve ilk yardım malzemelerinin bulunduğundan emin olun.
 6. Aracın yakıtını kontrol edin, not düşün.
 7. Kiralık otomobilin, ABS , emniyet kemerlerini ve hava yastıklarını kontrol edin.
 8. Araç kira sözleşmenizi doğru bir şekilde yapın, kira sözleşmesini okuyun ve aklınıza yatmayan bilgileri kiracı firmaya sorun.
 9. Kiralık aracın kasko ve trafik sigortalarının tam olarak yapıldığından emin olun. Kontrol edin
 10. Kaza olması durumunda nelerin yapılması gerektiği konusunda bilgi isteyin, firmadan size yardımcı olabilecek kişilerin telefon numarasını kaydedin
 11. Ne kadar önceden rezervasyon yaparsanız, o kadar kiralayacağınız aracı ucuza bulabilirinsiniz. Sezon öncesi rezervasyonunuzu yapın, fiyatları karşılaştırın.

Gerek firmanız gerekse kendiniz için kiralayacağınız araç için yapmanız gerekenleri düzgün bir biçimde gerçekleştirin. Size düzgün hizmeti sunabilecek firma sizin güveninizi kazanacak, sizler de sorunsuz kiralama tecrübesini yaşayacaksınız. İstanbul Filo Kiralama firmamızda yukarıda belirttiğimiz tüm hizmetlere ulaşabilirsiniz. Araç portföyümüz ve uygun fiyatlarımız ile ilgili bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İyi Sürüşler

[ratings]