Yazılar

Bahçelievler Rent a Car in Istanbul

If you come to Istanbul as a tourist or if you are long time foreigner in the city , you can easily rent a car one of our rental cars . TMZ Rental Cars , is a Bahçelievler rent a car is located in Bahçelievler , Bakırköy , which is very close to Ataturk International Airport. We can plan your arrival and bring the car to the airport and give it to you right there.

As a customer, you can rent a car for few days and also for long time period which will be much cheaper if you compare to daily prices. Istanbul is a big city and there is lots of things to see in each corner of the city. You can enjoy driving with the cars you rented in low prices. You will benefit much when you rent a car in Istanbul.

TMZ Rental Cars provides 2015 model cars with low prices to its customers. You can tell us in detail by contacting, your needs and we can arrange immediately. We can pick you up from the airport and also take the car back in the airport as well. In order to provide you best car rental service, we are, TMZ, checking maintenance of the cars periodically , and renew them each year. You will be totally satisfied , which we can guarantee.

Contact Details

Phone: 0212 505 03 06
Mobil : 0507 047 46 64 – 0532 356 8132
Fax: 0212 505 03 06

E-Mail: info@kiralikotovar.com
Web: http://kiralikotovar.com

Below you can see where TMZ Rental Cars is located  , please do not hesitate to contact us.

[ratings]

Rent a Car Tercihiniz Neden TMZ Kiralık Araç Hizmetleri Olmalıdır?

Özellikle son yıllarda rent a car firmalarına olan talep oldukça arttı ve çok büyük araç kiralama şirketleri ülkemizde faaliyet gösterir hale geldi. Rekabetin artmasıyla da güçsüz oto kiralama firmaları sektörden ne yazık ki silinmeye başladı.

Rent a Car Firmaları

Peki dünyaca ünlü araç kiralama firmaları varken, neden lokal firmalar ile çalışmak isteyesiniz ki? Bu durum size ne kazandıracak? Anlatalım..

Dünyaca ünlü rent a car firmalarının ellerinde bulundurduğu tek güç güvendir. Yani size çok popüler bir araç kiralama firmasına gittiğiniz de, o şirket tarafından dolandırılma ihtimaliniz neredeyse yoktur. Yani beklediğiniz hizmeti alamayabilirsiniz veya müşteri temsilcisi sizinle pek de ilgilenemeyebilir ama kandırılmazsınız.

Yukarıda yazdıklarımdan başka global rent a car firmalarından daha farklı bir hizmet almanız pek de mümkün değildir. Peki dünyaca olmasa da ülkemizin popüler rent a car firmaları ile çalışarak neler kazanabilirsiniz?

TMZ Filo Kiralama – Bahçelievler Rent a Car

TMZ Filo Kiralama olarak biz, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleriz. Yani müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemlidir.

Bu memnuniyeti yakalayabilmek için sektördeki rent a car firmalarından çok daha farklı bir strateji benimsedik. Yani ya kaliteli hizmet ya da fiyat avantajı seçeneklerinden birini seçmek TMZ Filo Kiralamanın misyonu arasında kesinlikle yer almamaktadır. Yani müşterilerimiz kaliteli hizmet, kaliteli kiralık araçlar ve uygun fiyatları bir arada bulmaktadırlar. Müşterilerimiz ile yıllarca süren anlaşmalarımızı bu misyonumuz sayesinde kazanmaktayız.

Global bir rent a car firması ile çalışmak yerine Bahçelievler Rent a Car firması olan TMZ Filo Kiralama ile çalışmak size unutulmaz bir deneyim sunacaktır. Dünyaca ünlü bir oto kiralama firmasının verdiği güveni, fiyat avantajı ile müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

TMZ Filo Kiralama Ne Gibi Hizmetler Vermektedir ?

TMZ Filo Kiralama olarak müşteri portföyümüzün önemli bir kısmını filo kiralama hizmetleri oluşturmaktadır. Kurumsal firmalar ile yaptığımız anlaşmalar ile filo kiralama konusunda bulunduğumuz bölgede lider konuma yükseldik.

Filo kiralama hizmetlerimizin yanı sıra uzun dönem araç kiralama portföyümüz de oldukça geniştir. Özellikle tatil dönemlerinin yaklaşması ile haftalık araç kiralama hizmetlerimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Siz de TMZ Kiralık Araç Hizmetleri ayıracalığı ile kaliteli hizmet ve uygun fiyat arayışındaysanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

[ratings]

Bahçelievler Rent a Car

İstanbul Avrupa yakasında araç kiralamak istiyorsanız , en uygun bölgelerden bir tanesi Bahçelievler’dir. Bakırköy ve Bahçelievler’de rent a car firması oldukça fazla bulunur ve birçoğu yıllardır deneyimli rent a car firmalarıdır.

Bahçelievler filo kiralama firmalarından kiralık araç arıyorsanız , bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güçlü araç filomuz ve ucuz fiyatlarımız ile ihtiyacınıza yönelik araçları anında teslim edebiliriz.

Bahçelievler Rent A Car Firmaları

  1. TMZ Filo Kiralama Hizmetleri

TMZ Filo Kiralama uzun yıllardır Bahçelievler’de araç kiralama hizmeti vermektedir. İster kurumsal araç kiralama , ister uzun ve kısa süreli bireysel araç kiralamarı olsun, güçlü araç filosu, düşük fiyatları ve güvenilir servisi ile sizlere araç kiralama hizmeti vermektedir. Filo Kiralama firmaları arasında güvenebileceğiniz bir adrestir.

İletişim Bilgileri

Telefon : (0212) 505-03-06
Cep       : (0507) 047-46-64
Bahçelievler Mahallesi Ömür Sokak No 10/1
Bahçelievler / İstanbul
website : http://kiralikotovar.com/kiralik-araclar/

 

  1. Dokuz Işık Grup

Bahçelievler rent a car firmalarından bir tanesi de Dokuz Işık Grup’tur. 25 yıldır araç kiralama hizmeti veren firma müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla düz, otomatik vites, benzinli veya dizel araç seçenekleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Telefon : (0212) 556-92-00
İzzettin Çalışlar Cad. No:21/3
Bahçelievler Haznedar / ISTANBUL
website : http://www.dokuzisik.com.tr/tum-araclar/

 

  1. Pars Rent a Car

2010 yılında Onak Royal tarafından kurulan Pars Oto Kiralama ve Filo Hizmetleri sektördeki yenilikleri yakından takip eden , orta sınıf, üst sınıf ,Van araçları ve VIP araçları ile müşterilerine hizmet veren Bahçelievler rent a car firmalarından bir tanesidir. Güçlü araç filosuna sahip firma arazi taşıtı ve minibüsde kiralamaktadır.

İletişim Bilgileri

Telefon : (0212) 505-72-77
Cep        : (0535) 406-37-23
Talatpaşa Caddesi No:15/B
Bahçelievler / İSTANBUL
website : http://www.parsarackiralama.com/

 

  1. MD Rent a Car

Bahçelievler rent a car firmalarından MD Rent a car 2000 yılında kurulmuş olup, 2012 model araçlarıyla müşterilerine araç kiralama hizmeti vermektedir. Günlük ve uzun süreli araç kiralama hizmeti veren MD Rent a car aynı zamanda araba satışı ve sigorta acenteliği de yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

Telefon : (0212) 502-25-55
Cep        : (0532) 355-78-15
Siyavuşpaşa Mah. Mustafa Kemal Paşa Cad. Akasya Sok. No:1
Bahçelievler / İstanbul
website : http://www.mdrentacar.com/index.php

  1. Yeşil Rent a Car

Bahçelievler’de uzun yıllardır hizmet veren başka bir firma da Yeşil Rent a Car ‘dır. Kısa ve uzun süreli araç kiralama hizmeti veren firma aynı zamanda şöförlü araç, helikopter ve yat kiralama hizmeti de vermektedir.

İletişim Bilgileri

Telefon : (0212) 642-99-99
Talatpaşa Caddesi No:18 /C
Bahçelievler – İSTANBUL
website : http://yesilotokiralama.com/index.html

 

Bahçelievler bölgesinde bulunan başlıca rent a car firmaları bunlardır. Bunların dışında internetteki directorylerde bulunan firmalarda vardır.

Diğer Bahçelievler Rent a Car Firmalarının Linkleri

 

Google Maps te Bahçelievler Rent a Car Firmaları

Bahçelievler’de araç kiralamak istiyorsanız , iletişim safyamızdan bilgilerimize ulaşabilir , ve ihtiyacınız doğrultusunda aracınızı kiralayabilirsiniz.

İyi Yolculuklar

[ratings]